Encyklopedia Host


Idź do treści

Inne propozycje

Hosty w pojemnikach

Na tej podstronie encyklopedii będą zamieszczane propozycje kompozycji host rosnących w różnego rodzaju donicach, pojemnikach, korzeniach ....., ale nie rosnące bezpośrednio w gruncie. Przeglądając Internet można natknąć się na bardzo ciekawe, a często wręcz zaskakujące i niekonwencjonalne rozwiązania.
Mam nadzieję, że użytkownicy Encyklopedi Host posiadający takie kompozycje u siebie zechcą je pokazać i zaprezentować na tej stronie.


"Kompozycja - hosty w garnkach"
Autor kompozycji i zdjęć: Andrzej Klawiter


Przez dłuższ czas zastanawiałem się, czy opis tej kompozycji umieścić w temacie "Kompozycje i zestawienia" czy "Hosty w pojemnikach". Jednak oryginalne wykorzystanie kamionkowych garnków zadecydowało, że opis znalazł się tu, a zdjęcie w galerii różnych kompozycji.

"
Kompozycja została wybrana spontanicznie po przebudowie skalniaka. Zostało w tym miejscu puste miejsce przy pniu świerka, które nie bardzo komponowało się z całością. Wymyśliłem więc, że może postawię tam donicę z jakąś cieniolubną rośliną, bo jest to miejsce całkowicie zacienione. Żadna donica nie pasowała. Zobaczyłem zatknięty na płotku stary, kamienny garnek".

Czytaj >>

Host The Razor's Edge, Shiny Penny oraz Ginko Craig
Jeśli chcesz zaprezentować swoją kompozycję w "Encyklopedii Host",
skontaktuj się ze mną za formularza kontaktowego lub maila, którego
adres znajduje się w stopce strony.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów ze strony wyłącznie za zgodą właściela witryny. | andrzej.pach@wp.pl

Powrót do treści | Wróć do menu głównego